Co je Systém Odstranění Graffiti?

Systém odstranění graffiti World’s Best Graffiti Removal System byl vytvořen techniky z oboru odstraňování graffiti, kteří se této speciální práci věnují již více než 40 let. Tito profesionálové již od samotného zrodu Systému úzce spolupracují s městy, územní samosprávou v jednotlivých regionech, správci majetku, ochránci přírody i památkáři. Díky své znalosti problémů s ataky graffiti vandalů připravili strategii řešení, která ušetřila již tisícům municipalit po celém světě nemalé investice. V praxi se prokázalo, že je to velmi účinná metoda, která dokáže graffiti vandalismus snadno porazit.

V průběhu jejich činnosti se setkali s mnoha odstraňovači graffiti, vybrali však ty nejlepší vlastnosti a vyvinuli vlastní biologicky odbouratelné produkty pro odstraňování graffiti a barev. Svou nabídku doplnili o výbavu pro každého profesionála a hrdě ji na nazvali World’s Best.

Základní nabídku tvoří tři odstraňovače: jeden na savé povrchy, jeden odstraňovač graffiti z nesavých materiálů a třetí odstraňovač zbytků (šmouh a stínů). Tyto tři produkty jsou pilířem Systému odstranění graffiti. V některých případech při čištění dokonce nepotřebují ani oplach vodou. A když, tak pouze v minimálním množství a s tlakovou myčkou o nízkém tlaku. To jsou hlavní důvody, proč jsou tyto produkty ve světě schvalovány na jakékoliv povrchy památkových objektů a také proč jsou doporučovány k užití i v přírodních rezervacích po celém světě.

S produkty World’s Best Systému odstranění graffiti i Vy sami poznáte, že je to ta nejrychlejší a nejbezpečnější metoda odstraňování graffiti na světě.